Professionals met passie
Bij Van Soest/Koedam Consultancy staat sinds 1988 een enthousiast team van ervaren efficiency trainers voor u klaar. Van Soest/Koedam Consultancy is licentiehouder van het Persoonlijk Efficiency Programma (PEP®) en maakt deel uit van het internationale netwerk van het Institute for Business Technology International (IBT®) dat wereldwijd in meer dan 30 landen is vertegenwoordigd.
Van Soest/Koedam Consultancy werkt bij grote opdrachten regelmatig samen met collega PEP® licentiehouders. Reneé van Soest treedt bij al zulke opdrachten op als coördinator.
In Nederland volgen bijna 5500 deelnemers per jaar het Persoonlijk Efficiency Programma. Klanten komen uit alle geledingen van de markt: MKB, non-profit organisaties, overheidsinstellingen, gemeenten en grootbedrijf
Trainers
-
Renée van Soest
Heeft ruim 20 jaar ervaring als efficiency trainer binnen de Nederlandse IBT® organisatie. Zij treedt bovendien op als mentor voor nieuwe PEP®-trainers. Zij studeerde Bedrijfskunde in Engeland (Warwick University) en werkte in marketing en reclame. Onbevooroordeeld en pragmatisch brengt zij behoeftes in kaart en transformeert abstracte termen in concrete praktijksituaties. Sterke kanten: plannen, organiseren en structureren.
Haar visie: Oog voor mensen, liefde voor het vak, de inspiratie voor resultaat
-
Aletta Burghard
Doctoraal examen in de Bewegingswetenschap, 20 jaar ervaring als leidinggevende bij diverse (inter)nationale bedrijven, NMI mediator en coach, dit alles samen heeft haar gevormd tot een echte people manager. PEP® geeft handvatten om te achterhalen waar werk "knelt" om zo te komen tot praktische, blijvende oplossingen.
Haar visie: Mensen stimuleren om weer grip op eigen werk te krijgen
-
Yvonne Drissen
Heeft meer dan 20 jaar ervaring in met name diverse HR-rollen binnen de expertise-, de (zorg)verzekerings- en de vastgoedbranche. Ze is een gedreven en energieke ervaringsdeskundige op het gebied van organisatorische, ondersteunende, procesmatige en personele zaken binnen diverse bedrijven. Een positief ingestelde persoonlijkheid die graag samen met anderen uitdagingen aangaat en hen stimuleert om het werk goed te organiseren en te streven naar betere resultaten, maar ook meer plezier en ontspanning. Ontwikkeling en groei van de mens als individu, maar ook als medewerker binnen een professionele organisatie of een team, staan voor haar centraal.
Haar visie: Blijf bij jezelf, ga uit van eenvoud en pak het praktisch aan! Veranderen kan!
-
Henri Hogeweg
Is 20 jaar in de meest uiteenlopende landen verantwoordelijk geweest voor organisatie en kwaliteit in de dienstverlening (toerisme). Daarna in Zwitserland en Nederland ervaring opgedaan in inkoop, marketing, projectmanagement en softwaretrainingen. test
Zijn visie: Een goede individuele efficiency maakt het werk niet alleen prettiger voor jezelf, maar ook voor je collega’s
-
Rita Kramps
Na een enerverende carrière in de reis-, telecommunicatie- en entertainmentbranche specialiseerde Rita Kramps zich in communicatietrainingen en de PEP®- training. Sprankelend, vernieuwend, eigentijds en met humor in het leven staan zijn voor haar belangrijke waarden. Haar streven is om tijdens de trainingen voor alle deelnemers te allen tijde een veilige en goede sfeer te creëren. PEP® leidt tot efficiëntie, tijdwinst en plezier in werk- en privésituaties.
Haar visie: Ontdek de meerwaarde in jezelf
-
Hans Peters
Heeft jarenlange ervaring in het internationale bedrijfsleven, als ervaren ondernemer en coach is hij gefascineerd door de relatie mens, organisatie, en persoonlijke ontwikkeling. Hij, werkt vooral voor beursgenoteerde ondernemingen en voor verenigingen en stichtingen.
Zijn visie: Het delen van ervaring, het inspireren en het overdragen van kennis om de effectiviteit van het werk te verbeteren
-
Thing Thing Tan
Heeft 15 jaar ervaring in het bedrijfsleven (commerciële dienstverlening) opgedaan. Vanaf 1 januari 2000 PEP®t zij: efficient werken staat bij haar hoog in het vaandel, het maakt je werk overzichtelijk en geeft grip op je werkzaamheden. Het helpen van mensen geeft Thing veel voldoening, met praktische adviezen kan men veel bereiken.
Haar visie: Werken moet geen last zijn, maar leuk!
-
Hans Wagenaar
Heeft de laatste 25 jaar gewerkt in de sector Chemie als onderzoeksmedewerker, projectleider, Sr. Quality Assurance inspecteur, HR manager en als hoofd van een productieafdeling. Hij is bekend met "Operational Excellence" en met het veranderen van bedrijfsculturen door het verhogen van zelfsturing en eigenaarschap bij medewerkers. Hij is sinds 2006 werkzaam als PEP® consultant daarnaast is hij NLP coach/trainer. Hij beleeft plezier als mensen zelf verantwoordelijkheid leren nemen voor hun persoonlijke groei als individu, maar ook als werknemer binnen een organisatie.
Zijn visie: Hoe lang de reis ook is, er is slechts één stap te zetten, doe dat nu!
-
Wouter Verhagen
Heeft ruim 30 jaar management ervaring in een internationale werkomgeving, bij multinationals als Ericsson, EDS, HP. Hij heeft daarmee ruime ervaring in het aansturen van organisatieonderdelen en van programma's en projecten. Zowel van technische- als van organisatorische aard. Zijn kracht is met name het begeleiden en implementeren van vernieuwingen, procesverbetering, kwaliteitsverbetering en optimalisatie. Kwaliteiten: gestructureerd, analytisch, praktisch/hands-on, communicatief. Kern competenties: people manager, team builder, KaiZen expert, trainer en coach.
Zijn visie: Enthousiast aan het werk, met aandacht voor het individu en oog voor detail, gefocust op het beoogde resultaat van en voor de groep.
-
Peter Berk
Peter geeft trainingen waar muziek in zit. Niet gek na meer dan 25 jaar ervaring met coachen op HBO-niveau. Vanaf 2005 heeft Peter bij (Semi) Overheid (Justitie, OCW, VWS), Universiteiten, Corporaties en in het bedrijfsleven honderden mensen mogen helpen met het verhogen van de Persoonlijke Effectiviteit. Gefascineerd door de fenomenen "wilskracht", "goede werkgewoontes" en "flow".
Zijn visie: "Verbeter de muziek: Begin bij jezelf!"
-
Renée van Soest
-
Aletta Burghard
-
Yvonne Drissen
-
Henri Hogeweg
-
Rita Kramps
-
Hans Peters
-
Thing Thing Tan
-
Hans Wagenaar
-
Wouter Verhagen
-
Peter Berk




































